Peder Duke färglitografi
2019-04-10
632978
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1988, 128/200, färglitografi, 41x49 cm
Ej examinerad ur ramen