Albert Johansson färglitografi
2019-04-10
632973
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 64/90, färglitografi, bildmått ca 58x75 cm
Ej examinerad ur ramen