Fåtöljer
2019-04-10
632935
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, fanerade med jakaranda, svart skinn, sitthöjd ca 40 cm, citesintyg medföljer
Slitage, skador, bortfall