Cafébord, 1900-talets andra hälft.
2019-04-09
632920
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CAFÉBORD, marmorskiva, fyrdelad pelarfot, ca 45-53 x 63 cm.
Proviniens: Enligt uppgift Nordiska Kompaniet.
Slitage-.