Skål på fot silver
2019-04-09
632914
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL på fot, silver, otydliga stämplar, troligen C.G Hallberg, höjd ca 13, diameter 29 cm, vikt ca 829 g
Gravyr, repor