K-G Nilson
2019-04-09
632858
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
K-G NILSON (född 1942): Komposition, "Språk", signerad och daterad
1994, EA 6/10, färglitografi, bildmått ca 38x38 cm