Mortel
2019-04-09
632834
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MORTEL, med stöt, kalksten, 1700-tal, diameter ca 17 cm, höjd 13 cm
Skador: Nagg/avslag, slitage