Erland Cullberg oljemålning
2019-04-09
632823
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Abstrakt komposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 69 x 89 cm