Arthur Percy
2019-04-09
632818
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARTHUR PERCY (1886-1976), vaser, "Reffla", Gullaskruf, 1900-talets mitt, oliktonad glasmassa, 9 st (8+1), höjd ca 15-24 cm
Vissa med nagg undertill.