Peter Dahl färglitografi
2019-04-14
632757
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): restauranginteriör, signerad och numrerad 78/375, färglitografi, ca 43x59 cm, oramad