Robert Högfeldt akvarell
2019-04-09
632751
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Flicka på enhörning, signerad R Högfeldt, blandteknik/ akvarell, bildmått ca 33x40 cm