Sven-Olof Ehrén
2019-04-09
632733
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Landskap, signerad och daterad Sven Olof Ehren -56, 60x73 cm