Taklampa 1930/40-tal
2019-04-09
632668
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, råglasskiva samt mässingsdetaljer och pergamentpapper, 1930/40-tal, diam 47 cm, höjd ca 57 cm
SAV garanterar inte funktionen, slitage