Madeleine Pyk färglitografi
2019-04-09
632665
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): interiör, färglitografi, 100/380, signerad, mått ca 54x42 cm