M Pyk litografi
2019-04-09
632663
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): promenad, färglitografi, 93/380, signerad, mått ca 57x42 cm