Orientmatta
2019-04-11
632644
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Anatolien, kelim, ca 193x104 cm
Proveniens: Alice Rodgers.
Lagningar, delvis blekt