Vägglampetter metall
2019-04-09
632616
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, metall, 1900-talets andra hälft, två ljusarmar, dekor i form av blommor och blad, bemålade i vitt och guld, höjd ca 50 cm
Slitage