Vas, Kina
2019-04-09
632557
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, Kina, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, höjd ca 24, diameter 10 cm
Smärre slitage