Snusdosa och vas silver
2019-04-09
632553
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SNUSDOSA, VAS, silver, 1800-tal, vasen stämplad Gustaf Otto Sjöberg Falun 1811, höjd 7,5 cm
Dosan med omfattande bristning vid lock, vasen med monogram