Fåtöljer/ stolar 1900-talets mitt
2019-04-10
632551
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER/ STOLAR, 1 par, 1950-tal, ben i bok med tygklädd rygg och sits, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, slitet och skadat tyg, fläckar och repor