Orientmatta
2019-04-20
632503
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, 1900-talets senare del, polykromt mönster på blå botten, ca 365x278 cm
mindre slitage