Karl Mårtens rödstjärt
2019-04-08
632477
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), rödsjärt, sigillstämplad, signerad och numrerad PT, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 43 x 32 cm