Peter Dahl Fredmans epistlar
2019-04-08
632410
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934) (3): "Fredmans epistlar", signerad Peter Dahl, färglitografier, ca 29x42, 42x29, 43x29 cm