Matta
2019-04-11
632379
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENA ANDERSSON, korthårig tuftad ullmatta rosa, vitt och orange, daterad 2005 märkt "Made In Sweden", ca 198x198 cm
Smärre slitage