Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2019-04-14
632329
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad Reuterswärd, numrerad 57/100, färglitografi, oramat blad, ca 60x84 cm