Taklampa mässing 1940/50-tal
2019-04-11
632277
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA i mässing med tre ljuspunkter, 1940/50-tal, höj- och sänkbar, diam ca 40 cm exl lampskärmar
sladd med slitage, ej funktionstestad