Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-04-06
632274
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, "Kvinna i soffa", olja på duk, otydligt signerad, ca 61x31 cm