Lampetter 1 par Light up the dark
2019-04-08
632258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 600 EUR |
LAMPETTER, 1 par, polerad mässing, artdeco 1900-talets första hälft, två svängda ljusarmar, höjd 42,5 cm, bredd 21,5 cm
Åldersrelaterat slitage.