Mats Nörle oljemålning
2019-04-06
632172
| Klubbat belopp | 500 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
MATS NÖRLE (född 1946): Varmluftsballonger över Stockholm, signerad Nörle, olja på pannå, 55x122 cm
Oinramad