Axel Olson färglitografi
2019-04-07
632155
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistisk komposition, signerad Axel Olson, EA (epr. d´artiste), färglitografi, ca 36x57 cm