Slava Kliuchniko oljemålning
2019-04-06
632150
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Stockholm", signerad och daterad Kliuchnikov 2014, olja på duk, ca 60x50 cm, oramad