Slava Kliuchniko oljemålning
2019-04-06
632148
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Häst, signerad och daterad Kliuchnikov 2015, olja på duk, ca 55x45 cm, oramad