MAPPIN & WEBB reseetui med silverdetaljer
2019-04-26
632107
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MAPPIN & WEBB, reseetui i läderimitation, 20 delar, bestående av spegel, skohorn, borstar, div flakonger och dosor m.m, silver, stämplade 1912 och 13, England, monogram F.H. höjd ca 18 cm, längd ca 40, bredd ca 30cm
A Gentleman´s Auction
Generellt slitage, bucklor på flertalet silverdelar, en flakong med skada, nyckel saknas