Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
BARBORD, 1970-tal, Johanson Design, stomme i gulmetall, laminatskiva med calcitimmitation, med kapphängare, etikettmärkt, höjd ca 110 cm, skivans diameter ca 60 cm
Bruksslitage, skivan med repor
632103
2019-04-05