Spelbord nyrokoko
2019-04-05
632023
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, nyrokoko, mahogny,, höjd ca 76, ihopfällt 86x44 cm
Mindre fanérskador, slitage