Erik Höglund ljuskrona
2019-04-05
632000
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK HÖGLUND, ljuskrona, förgyllt smide samt gjutna glashängen med dekor av stjärnor, Boda glasbruk/smide, höjd med kedja ca 95, höjd med kedja 109, diameter 50 cm
Bruksslitage