Ellis Wallin oljemålning
2019-04-05
631976
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): stilleben , signerad Ellis Wallin -71, olja på duk, ca 46x38 cm