Joan Miró färglitografier
2019-04-05
631967
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRÓ, (1893-1983): (4): Kompositioner, 2 originallitografier i färg ur DLM 186, Mourlot 672, samt 2 dubbelsidiga färglitografier efter konstnären, titel "Ronde de nuit", 1970, ca 37x55 cm
Hanteringsslitage, ett mittveck med missfärgning