Torsten Renqvist Etsning
2019-04-05
631948
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, signerad och daterad Torsten Renqvist -53, 42/45, etsning, bildyta ca 19,5x24,5 cm