Anders Zorn
2019-04-05
631925
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, 1904, osignerad, etsning, ca 17,5x12,5 cm
Asplund 180, H&H 119, ZG 180, ur Die Graphischen Künste 1905