Golvlampa
2019-04-06
631924
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, med 2 böjbara armar i mässing, stomme i bok, stämplad ´´ÖA´´ till undersidan, höjd ca 182 cm