Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL KYLBERG (1878-1952): "Människor på väg", stämpelsignerad Carl Kylberg, 131/375, märkt i plåten CH Sorlier grav. lith, färglitografi, ca 57x65 cm
Ej examinerad ur ram
631919
2019-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här