Hugo Zuhr
2019-04-07
631895
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): Porträtt, Till Maoude, monogramsignerad -28, olja på pannå, ca 27x22 cm