Olle Nordberg oljemålning
2019-04-07
631861
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Ett farväl, signerad och daterad Olle Nordberg -40, olja på pannå, ca 35x46 cm