Guldenstern "Nach Barn"
2019-04-06
631803
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GULDENSTERN "Nach Barn", signerad Guldenstern, daterad 2005, blandteknik på duk, ca 180 x 80 cm
Rökdoft