Gunnar Zetterström oljemålning
2019-04-07
631797
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Södermotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 30x42 cm