Thure Wallner oljemålning
2019-04-07
631793
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THURE WALLNER (1888-1965): Mås, signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 24x33 cm