Einar Jolin Arild Modern konst
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
EINAR JOLIN (1890-1976): Moriv från Arild, signerad och daterad Jolin 1938, olja på pannå, ca 38x46 cm,
Ingår i tema-auktionen Modern konst
Kuntoraportti
631776
Päivämäärä:
2019-05-28