Sven Lidberg olja på pannå
2019-04-06
631757
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009), "Semester Spanien", signerad Sven Lidberg, olja på pannå ca 46x38 cm