Einar Michelsen oljemålning
2019-04-06
631752
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR MICHELSEN (1890-?): Efter stormen, signerad, olja på duk, ca 85x115 cm